07бер
2020
Відкриття виставки « Середовище існування. Маніфест 2020»

05 березня 2020 року о 19:00 в залах Київської муніципальної галереї «Лавра» відбудеться масштабне відкриття всеукраїнської виставки «СЕРЕДОВИЩЕ ІСНУВАННЯ. МАНІФЕСТ 2020».

Наш проєкт - заклик арт-спільноти України до державних діячів, бізнесменів, кожного з нас про необхідність сміливих дій заради життя в гармонії зі світом. До нього доєднались понад 300 професійних митців з усієї України, які працюють у різних жанрах мистецтва contemporary - живопис, графіка, скульптура, фотографія, інсталяція.

24квіт
2019
Ukrainian Art Fest Nuova Primavera в серці Риму

В старовинному музейному комплексі Palazzo Velli Expo у самому серці Риму  з успіхом відбулася презентація українського  арт-проекту  Ukrainian Art Fest Nuova Primavera. Організатором  проекту виступив Культурний центр «АртЛайн»  за підтримки МЗС та Посольства України в Італії.
Виставка презентувала сучасний  український живопис, арт- кераміку, емалі, живопис на склі, колажі, фешн-ілюстрацію, авторську ляльку, брендові хустки, дизайнерські капелюхи, вишукані ювелірні вироби, авторський парфум та Haute Couture фешн.